Обов’язки та права ліцензіатів PRO EUROPE

Хто така PRO Europe?
PRO Europe s.p.r.l. заснована в 1995 році, Європейська організація з відновлення упаковки (European Packaging Recovery Organization Europe) є європейською організацією, що займається системою утилізації тари і пакувальних відходів, які використовують торгову марку Green Dot на національному рівні.

Компанія PRO Europe, заснована в 1995 році, є парасолькою для європейських схем утилізації та переробки відходів та упаковки, які в основному використовують торгову марку Green Dot як символ фінансування. У своїй основній ролі, PRO Europe є генеральним ліцензіаром торгової марки Green Dot.

Основним завданням членів PRO Europe є організація ефективного впровадження адекватних національних систем збору та оздоровлення, в основному для збуту та побутової упаковки. Таким чином, промислові підприємства та комерційні підприємства звільняються від індивідуальних зобов’язань щодо повернення використаних продажних упаковок. Метою є забезпечення відновлення та утилізації відходів упаковки найбільш економічно ефективним і екологічно обґрунтованим способом.

Одним з центральних завдань PRO Europe є забезпечення безбар’єрного руху товарів у Європейському Союзі та за його межами. Це означає, що компанії, які вирішили використовувати Green Dot на своїй упаковці, повинні мати можливість робити це в Європі та в усьому світі. Проте це вимагає, щоб компанії забезпечували законне використання зареєстрованої торговельної марки шляхом укладення контрактів з національними системами зелених точок.

Переваги підписання угоди з PRO Europe
Компанія, яка підписує угоду з членом PRO Europe, звільняється від свого індивідуального зобов’язання забирати і / або переробляти використану упаковку для продажу за допомогою використання схеми, яка виконує ці зобов’язання на національному рівні від її імені. Компанія має гарантію того, що її зобов’язання по утилізації виконуються в цій країні економічно ефективним і екологічно обгрунтованим чином. Крім того, компанія може також отримати право розмістити логотип «Зелена точка» на пакувальному матеріалі.

Читати більше:

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s